337 dochodzenia o węgla wyrobów stalowych ze stali i stopów

Na czas lokalny, 26 kwietnia Stany Zjednoczone Steel Corporation stosuje się do międzynarodowego handlu Komisji z Polski, wniosek o Chinach on Bei żelaza i Steel Group, Shanghai Bao Steel Group i innych 40 przedsiębiorstw chińskich stali eksportuje Stany Zjednoczone ze stali węglowej i stopowe, złożony 337 dochodzenia i publikowanie stałego wykluczenia lub nakazów. Odbędzie się Międzynarodowa Komisja Handlu USA 30 dni do oceny wniosku, a wówczas decyzję, czy należy przeprowadzić dochodzenie, czy nie. Raz po odpowiedzi zgłoszenia awarii, a następnie chińskich przedsiębiorstw stali jest prawdopodobnie przed antymonopolowego grzywny o dochodzeniu.


Poprzednikiem United States Steel Corporation została założona w roku 1864, Carnegie Steel Company, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych największy zintegrowany przedsiębiorstw stali. Oskarżony o chińskich stali przedsiębiorstw i ich dealerów colluded kontroli cen, kradzież tajemnic handlowych, a także poprzez fałszywe etykietę, aby uniknąć opodatkowania handlu, wymagania zgodnie z Stanów Zjednoczonych "1930 roku prawa podatkowego" sekcja 337 dochodzenie, aby zablokować chińskich stali, które produkty wywozu do Stanów Zjednoczonych market.the United States Steel Corporation, użyje wszystkich środków do walki dla sprawiedliwego handlu i dalej przez spraw antysubsydyjnych i antydumpingowe, promowania istniejących prac związanych z egzekwowaniem prawa.

337 dochodzenia odnosi się do Stanów Zjednoczonych, Komisja handlu międzynarodowego mogą być zgodnie z sekcją 337 koniec 1930 roku prawa podatkowego, wszczęła dochodzenie nieuczciwe zachowanie sankcji handlowych importu.


Szef Commerce handlu remedium biuro podać adres i powiedział 337 dochodzenie skoncentrowało się na naruszenie praw własności intelektualnej i wyrobów stalowych jest stosunkowo dojrzały produktów, istnieje coś takiego jak spór o własności intelektualnej. Zarzuty naruszenia własności intelektualnej tzw mają nie podstaw faktycznych, nadzieję, że międzynarodowego handlu Komisji z USA o oddalenie skargi. Stany Zjednoczone Steel Corporation do Chiński przemysł stalowy, złożony 337 dochodzenia jest na chiński eksport stali wzrosły gwałtownie. Na początku 2014 r., chiński wywóz stalowych stale rosną, do końca 2015, stalowe wywóz stanowił ponad 10% całkowite.

Podczas tarcia handlu z największego na świecie producenta stali Chiny do tej pory ruch Steel Corporation w Stanach Zjednoczonych jest najbardziej śmiałych i intensywne działanie.

W chwili obecnej chiński stalowe produkcja prawie połowę świata. Chińskich stali eksportuje przyczyną międzynarodowych środków antydumpingowych, ale imię naruszenia praw własności intelektualnej z narzekać, jest to pierwszy przypadek. Dyrektor chińskiego stowarzyszenia przemysłu stali podać adres i powiedział, że byli zaszokowani stosowania "337 dochodzenia" Stany Zjednoczone Steel Corporation, odpowiednich kontroli danych wyjściowych, ceny, kuźnia, pochodzenie i opłat naruszenia praw własności intelektualnej tzw oparte na nie faktach, sprzeczności i uzależnione od pozycji. W związku z tym w nadziei, że Stany Zjednoczone międzynarodowego handlu Komisji o oddalenie skargi.

Dyrektor powiedział również, że chiński Iron and Steel Association, jako organizacja przemysłu, zawsze ściśle przestrzegamy przez chińskiego prawa i zgodnie z regulaminem wielostronne działania na arenie międzynarodowej.

Dyrektor w końcu podkreślić, że przemysł stalowy w Chiny i Stany Zjednoczone mają szerokie wspólne interesy, Chiński przemysł stalowy postanawiają wymiany poglądów za pośrednictwem komunikacji, dialogu i konsultacji ze Stanami Zjednoczonymi, aby obie strony mogą w pełni i starać się wspólnie zachować kolejność rynku i sprzeciwu wobec protekcjonizmu handlowego i wspólnie poradzić sobie z problemem globalnej nadwyżki ze stali.