Kwiecień Stahlindustrie PMI Index Für Zwei Aufeinander Folgende Monate Fiel Von 49,1% Wurde

W kwietniu wskaźnik PMI dla przemysłu stalowego wyniósł 49,1%, co stanowi spadek o 1,5 punktu procentowego w porównaniu z poprzednim miesiącem i spadał przez dwa kolejne miesiące.

Wśród nich wskaźnik produkcji wzrósł czterokrotnie, najwyżej od prawie roku; wzrost indeksu gotowych produktów od lutego 2015 r. jest najwyższy; oraz wskaźnik nowego zamówienia, wskaźnik cen zakupu spadł do 50% po raz pierwszy w tym roku w linii. PMI pokazuje, że produkcja stali w kwietniu na wysokim poziomie, zamówienia spadły, zaległości w zapasach przedsiębiorstw, koszty surowców w celu wsparcia braku cen stali.

Nowe zamówienia na przemysł stalowy w kwietniu również powróciły poniżej 50% okresu spadkowego 46,9% po upływie 3 miesięcy, o 3,7 punktu procentowego w stosunku do poprzedniego miesiąca, a dwa spadły do ​​najniższego poziomu od lipca 2016 r. pokazuje, że ceny stali gwałtownie spadły, a sytuacja ograniczeń finansowych, agentów i użytkowników końcowych zamówień stalowych bardziej ostrożnych, zamówienia stali otrzymały spadek presji sprzedażowej znacznie wzrosła.

Kwietniowe krajowe ceny stali, oprócz odbicia na koniec miesiąca, spadły całe miesiące. Głównie ze względu na obecną presję na dostawy stali krajowej, napięty kapitał, wsparcie kosztów surowców osłabione. Jednak wraz z krajowym rozwojem makroekonomicznym, stalą i zdolnością produkcyjną do wzmocnienia zarządzania środowiskiem, ceny stali mają pozytywny wpływ, ostatnie odbicie cen stali. Oczekuje się, że w maju krajowe ceny stali będą szokiem, aby uruchomić trend.O nas

Firma Htongsteel stała się wiodącym dostawcą rozwiązań dla wszystkich twoich rur stalowych, blach stalowych, stalowych prętów stalowych i wymagań dotyczących rur stalowych. Jesteśmy jednym z największych eksporterów i dystrybutorów rur ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej i stali nierdzewnej w Chinach. Nasze produkty są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy dział jest pod perfekcyjnym zarządzaniem i w pełni zautomatyzowaną produkcją, aby oferować naszym Klientom produkty najwyższej jakości i usługi.

Jeśli masz zamiar nas zrozumieć, zadzwoń wkrótce.

    

https://sxhtsteel.en.alibaba.com/

Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039