Nadmiernej ochrony spowodowana brakiem regulacji cen stali

Nadmiernej ochrony spowodowana brakiem regulacji cen stali

Date:May 15, 2017

W odpowiedzi US cła antydumpingowe i wyrównawcze dochodzenie ze stali węglowej i stali stopowej ciągnione na zimno mechaniczne rur importowane z Chin, Wang Hejun, dyrektor Biura dochodzenia Remedy handlu Ministerstwa handlu z Republiką Ludową w Chinach, powiedział w oświadczeniu 11 maja, że środki ochrony handlu nadmiernego doprowadziły do US steel przedsiębiorstwa brak restrukturyzacji przemysłowej i utraty konkurencyjności międzynarodowej, nie tylko zaszkodzić interesom partnerów handlowych, ale również pomóc w rozwiązaniu przemysł stalowy problemy stojące przed USA.


10 maja, Departament Handlu Stanów Zjednoczonych wydał zawiadomienie na Chiny, Niemcy, Indie, Włochy, Korea Południowa i Szwajcaria przywóz ze stali węglowej i stali stopowej zimno ciągnione rury mechaniczne inicjowane dochodzeń antydumpingowych, podczas gdy Chiny i Indie, zwalczania subsydium te badania produktów.


Wang Hejun wskazał, że Stany Zjednoczone często na przywóz wyrobów stalowych do handlu środek wszczynanie i podejmuje środki ograniczające wzbudził wielką troskę członków WTO. Według statystyk nas Komisji handlu międzynarodowego, od 2000 r. do 2016 roku Polski w sumie 283 zagranicznych przywozu środków zabezpieczających, których 147 są dla wyrobów stalowych, rachunkowości dla 52%. Środki ochrony handlu nadmiernego doprowadziły do braku restrukturyzacji przemysłowej i utraty konkurencyjności międzynarodowej nas stali firm, nie tylko zaszkodzić interesom partnerów handlowych, ale także pomóc rozwiązać problemy stojące przed sektorem nas stali.


Wang Hejun podkreślił, że Chiny zawsze sprzeciwiła się nadużyć handlu środek dochodzenia. Środki naprawcze częste handlu będzie nie tylko przyczynić się do złagodzenia szkoda przez wnioskodawców USA, ale także muszą wpływać na interesy przemysłu przetwórczego w USA. Mamy nadzieję, że władze śledcze USA będzie ostrożnie i dość obsługi sprawy i utworzyć środowisku stabilne i przewidywalne rynku handlu i współpracy w przemyśle stalowym.O nas


Htongsteel pojawił się jako wiodący dostawca rozwiązań jeden przystanek dla wszystkich rur stalowych, blach, prętów stalowych & rury stalowe okucia wymagania. Jesteśmy jednym z największych eksporterów & dystrybutorów rury ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej stali nierdzewnej płyta idealna Bar w Chinach. Nasze produkty mają został szeroko stosowane w wielu dziedzinach, zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy dział są doskonałe zarządzanie i w pełni zautomatyzowanej produkcji, tak aby zaoferować naszym klientom najwyższej jakości produkty i usługi szybkich.


Jeśli masz zamiar nas zrozumieć, a następnie wywołać go wkrótce.


   


Tel: + 86 029 89306039

Faks: 029-89306039


Para: 310S okrągłe pręty ze stali nierdzewnej

Następny: Została zakończona produkcja stali pojemność ponad pół roku