Żelaza i przemysł stalowy fuzji i przejęć, przyspieszone

- May 11, 2017 -

Cen produktu czarny rynek surowców crash trudne do blokowania głównych krajowych producentów stali zdolności produkcyjnej, fuzje i reorganizacji drogi. We wtorek, Guangzhou codziennie reporter dowiedział się od liczby żelaza i stali przedsiębiorstwa, po połączeniu z Baosteel, Wuhan żelaza i stali, żelaza i przedsiębiorstw stali nadciągają szereg restrukturyzacji: jeden z Anshan Iron and Steel Group do udziału w restrukturyzacji grupy specjalne w stali Northeast, 51%. I północno-wschodniej grupy specjalnej stali do rozważenia przyszłości Fushun specjalne stalowa platforma opierać się na ogólnej aukcji. Jak ceny stali w dalszym ciągu zanurzyć, akcje zapasów stali są jeszcze w trakcie upadku.


Źródeł branżowych, Stal specjalna Northeast planuje zapłacić pełną kwotę zadłużenia, kolejnej raty do spłaty pewną ilość zabezpieczone wierzytelności, więcej niż ilość niezabezpieczone roszczenia, w tym oferta publiczna obligacji będzie długu na kapitał. Nadal istnieje niepewność co do planu reorganizacji.


Instytucje: krótkoterminowego ostrość na możliwości reorganizacji


Na otwarcie dziewiątego China International żelaza i Konferencja na temat stali w tym tygodniu, Vice Minister przemysłu i branży Xin Guobin powiedział, że powinniśmy aktywnie rozwiązać nadwyżka zdolności stali i przyspieszyć transformacji i modernizacji stali przemysłu. Przemysł uważa, że w przyszłości proces optymalizacji struktury przemysłu, produkcji i fuzji i reorganizacji staną trend rozwoju przemysłu.

 

Dyrektor generalny grupy Baodong prowadzi Chen Derong uważa, że chiński przemysł stalowy nowej rundy fuzje i otworzył okno czasu przejęcia. Przemysł będzie następnie zreorganizować transparent fuzji i przejęć, aby osiągnąć skalę przemysłową i struktury organizacyjnej meczu, a jego państwowych przedsiębiorstw stali po reformie własność mieszana w połączeniu. Udział przemysłu państwowego kapitału w przyszłości stali będzie bardziej poprzez zmniejszenie udziałów Skarbu Państwa i reformy mieszane własności państwowych przedsiębiorstw stali. Ciągła redukcja część państwowego kapitału pomoże branży utrzymania racjonalności w pełnej konkurencji i dalszego zwiększenia sprawności przemysłowych.


Guangzhou codziennie reporter dowiedział się, że żelazo i fuzji przedsiębiorstw stali i reorganizacji drogi jest, nie w nocy, Shougang i Hebei żelaza i stali w zeszłym roku na wspólne z powodu różnych problemów i osieroconych. Ale fuzji i reorganizacja Generalnej został ustawiony, instytucje rynku nadal oczekuje się do reorganizowania różne rodzaje restrukturyzacji: oczekuje się 5 do 8 lat później, istniejących krajowych żelaza i stali przedsiębiorstwa zostaną scalone do 10 większych grup przemysłowych.


W fuzji i reorganizacji oczekiwań przez długi czas na "rynku niedźwiedzia," ostatnie zmniejszenie się akcje serii A z blachy stalowej wartość inwestycji ma był ulepszony. Analityków papierów wartościowych Wanlian doradzać inwestorom detalicznym skupić się na krótkiej perspektywie możliwości restrukturyzacji dla zapasów stali i możliwości inwestycyjnych wartość linii środkowej.


Para:Rura i rura ze stali nierdzewnej Następny:S31635 Płyta ze stali nierdzewnej