Li Yiren: Jak urzeczywistnić inteligentną modernizację w chińskim hutnictwie żelaza i stali

W ciągu ostatnich 100 lat materiały stalowe były najpowszechniej stosowanymi na świecie, niezbędnymi funkcjonalnymi materiałami konstrukcyjnymi, nadal znajdują się w materiale metalowym w najbardziej opłacalnym, najszerzej stosowanym, następnym długim okresie pozostanie ten status. Dzięki wdrożeniu "Made in China 2025" chińska branża produkująca sprzęt przechodzi stopniowo na wyższy poziom, ale jest również nierozerwalnie związana z silnym wsparciem materiałów stalowych i zapewnienia jakości.


Oto pytanie, w jaki sposób tradycyjny przemysł stalowy w branży produkcji sprzętu przechodzi na wyższy poziom trendu dostosowywania się do przemysłu wytwórczego sprzętu, aby podnieść jakość popytu na stal, czyli nasz przemysł stalowy, inteligentna produkcja musi najpierw rozwiązać problem

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci przemysł hutniczy w Chinach osiągnął szybki rozwój od początku reformy i otwierając roczną produkcję kilkudziesięciu milionów ton stali, po krótkim okresie 30 lat, a obecnie roczną produkcję ponad 800 milionów ton. Chociaż jest to epoka "zdolności produkcyjnych", ale w przyszłości przemysł hutniczy i stalowy będzie nadal modernizował całą krajową strukturę gospodarczą, zwłaszcza przemysł wytwórczy sprzętu, aby odgrywać ważną rolę na wysokim poziomie.
O nas


Firma Htongsteel stała się wiodącym dostawcą rozwiązań dla wszystkich twoich rur stalowych, blach stalowych, stalowych prętów stalowych i wymagań dotyczących rur stalowych. Jesteśmy jednym z największych eksporterów i dystrybutorów rur ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej i stali nierdzewnej w Chinach. Nasze produkty są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy dział jest pod perfekcyjnym zarządzaniem i w pełni zautomatyzowaną produkcją, aby oferować naszym Klientom produkty najwyższej jakości i szybkie usługi.


Jeśli masz zamiar nas zrozumieć, zadzwoń wkrótce.


Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039


6359427050850900556823992.png微信图片_20170515161444 - 副本.jpg