Zdolność produkcyjna stali weszła w decydujący okres

- May 19, 2017 -

Komisja ds. Rozwoju i Reform, Ministerstwo Przemysłu i Handlu, we współpracy z innymi międzyresortowymi członkami wspólnego posiedzenia, w celu wzmocnienia koordynacji, zwrócenia szczególnej uwagi na realizację zadania, wspierania rozwoju Komisji, CPC Central Komitet i Rada Państwowa w sprawie rozwiązania nadmiaru zdolności w zakresie podejmowania decyzji, Komisja Rozwoju i Reformy, Region, aby wykonać dobrą robotę dekompozycji rocznego zadania i skupić się na realizacji prac. Obecnie w tym roku proponowane zmniejszenie zdolności produkcyjnych w zakresie węgla żelaznego i stalowego zostało w pełni wdrożone w odpowiednich przedsiębiorstwach, sprzęcie i górnictwie, aby zapewnić dobry start.


Do tej pory w tym roku kraj ze zdolności produkcyjnych stali 31,7 mln ton, aby zakończyć roczne zadanie 63,4%; w sumie 68,97 mln ton wydobycia węgla, aby wypełnić roczne zadanie w wysokości 46%. Należy zauważyć, że dane dotyczące stali w odniesieniu do mocy produkcyjnych nie obejmują nielegalnej zdolności "stali gruntowej". W przypadku "ziemi ze stali" region w zasadzie zakończył gruntowne badania, a dochodzenie wykazało, że produkcja "taśmy stalowej" została przerwana, a porządek na rynku stali został jeszcze poprawiony. Obecnie wzmacniamy nadzór i inspekcję, aby zapewnić, że do 30 czerwca przed całkowitym zakazem "ziemi stali".


Zgodnie z rozmieszczeniem Rady Państwowej, w styczniu tego roku, hutnictwo żelaza i stali w celu rozwiązania problemu nadwyżki zdolności produkcyjnych i trudności w rozwoju międzyresortowego wspólnego spotkania złożonego z 12 zespołów inspekcyjnych przeszło do 30 prowincji (autonomiczne regiony i gminy) i Xinjiang Korpusu Produkcyjnego i Budowlanego do przeprowadzania specjalnych kontroli, Sprawdź 228 przedsiębiorstw hutniczych i stalowych, 150 kopalni węgla.


Meng Wei powiedział, że w wyniku inspekcji w 2016 r. Kraj z 400 metrów sześciennych i poniżej wielkiego pieca 39, za mocą produkcyjną żelaza 6,77 miliona ton, 30 ton i poniżej konwertora i pieca elektrycznego 71, za zdolnością produkcyjną stali 10,96 milionów ton. Zamknięte około 300 000 ton poniżej wielkości małej kopalni około 1500, za mocą wydobycia węgla 120 milionów ton. 2016 branża żelaza i stali w celu wyeliminowania zacofanej zdolności produkcyjnej specjalnego działania, które wykazało zdolność produkcyjną stali do tyłu, została w razie potrzeby rozebrana lub uszczelniona; powinien zostać zamknięty, a ostateczny termin poza kopalniami klasy, został wdrożony zgodnie z wymogiem zamknięcia.


Uwzględniając stal chińską "na zdolności produkcyjne" wkroczyła w nowy etap, ogólna presja na stopniowe zmniejszanie nadwyżki mocy produkcyjnych, coraz bardziej widoczne są strukturalne sprzeczności. W tym celu Zhou Jianqi zasugerował, że przyszła polityka "zdolności" może osłabić "ilość" wskaźników, poprzez ścisłą ochronę środowiska w celu wyeliminowania niezgodności mocy produkcyjnych i nieefektywnych mocy produkcyjnych; odniesienie do międzynarodowych zaawansowanych praktyk, w połączeniu z zaawansowanymi przedsiębiorstwami na chińskim poziomie technologii emisyjnej, dalsze udoskonalanie hutnictwa żelaza i stali na intensywnych obszarach i przemysłowo intensywnych obszarach przedsiębiorstw hutniczych i stalowych, głównych standardów usuwania zanieczyszczeń; wzmocnić zachęty, aby zachęcić przedsiębiorstwa żelazne i stalowe do osiągnięcia czystych emisji.


6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

O nas


Firma Htongsteel stała się wiodącym dostawcą rozwiązań dla wszystkich twoich rur stalowych, blach stalowych, stalowych prętów stalowych i wymagań dotyczących rur stalowych. Jesteśmy jednym z największych eksporterów i dystrybutorów rur ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej i stali nierdzewnej w Chinach. Nasze produkty są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy dział jest pod perfekcyjnym zarządzaniem i w pełni zautomatyzowaną produkcją, aby oferować naszym Klientom produkty najwyższej jakości i szybkie usługi.


Jeśli masz zamiar nas zrozumieć, zadzwoń wkrótce.
Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039


Para:Narodowy Dzień Steel City sześć głównych czynników Burst, cen stali, aby odwrócić ataku Następny:Dokładnie uchwyć transformację i modernizację, aby zrobić drobny przemysł stalowy