Kołnierz ze stali nierdzewnej o dużych rozmiarach

Kołnierz ze stali nierdzewnej o dużych rozmiarach

Typ kołnierza: Kołnierze nasuwane, kołnierze zaślepiające, kołnierze do połączeń zakładkowych, kołnierze szyjkowe do spawania, kołnierz płytowy, kołnierze do spawania z gniazdem, kołnierze gwintowane

Kołnierze są zwykle stosowane, gdy wymagane jest połączenie z zaworami, przyrządy liniowe i / lub wymagane jest połączenie z dyszami urządzenia. Łączniki kołnierzowe zwykle wymagają ściśnięcia dwóch powierzchni w celu ich ścisłego połączenia za pomocą gwintowanych śrub, klinów, zacisków lub innych środków przykładających duże siły ściskające [16]. Często między kołnierzami instaluje się uszczelkę, uszczelnienie lub o-ring, aby zapobiec wyciekom, ale czasami można użyć tylko specjalnego smaru lub wcale, jeśli powierzchnie współpracujące są dokładnie uformowane. Kołnierze są przystosowane do następujących wartości ciśnienia: 150 funtów, 300 funtów, 400 funtów, 600 funtów, 900 funtów, 1500 funtów i 2500 funtów lub 10 barów, 15 barów, 25 barów, 40 barów, 64 barów, 100 barów i 150 barów. Dostępne są różne typy kołnierzy w zależności od rodzaju ich cech konstrukcyjnych. Poniżej przedstawiono rodzaje kołnierzy zwykle stosowanych w rurociągach. Kołnierze te są dostępne z różnymi okładzinami, takimi jak powierzchnia podniesiona, powierzchnia płaska, powierzchnia połączenia pierścieniowego itp.

Typ kołnierza są jak poniżej:

Kołnierze nasuwane, kołnierze zaślepiające, kołnierze do połączeń zakładkowych, kołnierze szyjkowe do spawania, kołnierze płytowe, kołnierze do spawania z gniazdem, kołnierze gwintowane.

Kołnierze Slip On są nasuwane na rurę, a następnie przyspawane od wewnątrz i od zewnątrz, aby zapewnić wystarczającą wytrzymałość i zapobiec wyciekom. Kołnierz ten jest używany przez wielu użytkowników zamiast szyjek spawanych ze względu na niższy koszt, a także fakt, że wymaga mniejszej dokładności przy cięciu rur na długość.

Ślepe kołnierze nie mają otworu i służą do odcinania instalacji rurowej lub otworu wasalowego. Jego konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do systemu wasalowego lub rurowego w celu kontroli. Może być dostarczany z piastami lub bez, według uznania producenta.

Kołnierze szyjkowe do spawania są zaprojektowane do łączenia z systemem rur za pomocą zgrzewania doczołowego. Są drogie ze względu na długą szyjkę, ale są preferowane w przypadku dużych naprężeń w stosunku do rury, zmniejszając naprężenia. Szyjka lub piasta przenosi koncentrację naprężeń u podstawy kołnierza. Stopniowe przejście grubości od podstawy piasty do grubości ściany w spoinie doczołowej zapewnia ważne wzmocnienie kołnierza. Turbulencje i erozja są zmniejszone dzięki dopasowanemu rozmiarowi otworu rury i kołnierza.

Kołnierze gniazdowe są podobne do obrysu kołnierzy w zarysie, ale otwór jest wpuszczany w otwór, aby przyjąć rurę. Średnica pozostałego otworu jest taka sama jak wewnętrzna średnica rury. Spoina pachwinowa wokół piasty kołnierza mocuje kołnierz do rury. W zastosowaniach o dużym naprężeniu można zastosować opcjonalną spoinę interwałową. Jego największe zastosowanie znajduje się w układzie wysokociśnieniowym, takim jak przewody hydrauliczne i parowe.

Kołnierz połączenia zakładkowego jest ponownie podobny do kołnierza poślizgowego, ale ma promień na przecięciu otworu i powierzchni czołowej kołnierza, aby pomieścić końcówkę zakładki. Czoło na króćcu tworzy czoło uszczelki kołnierza. Jego zastosowania są tam, gdzie sekcje systemów rurowych muszą być szybko i łatwo zdemontowane do kontroli lub wymiany.

Gatunek i materiał

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316,316L, 321, 310S, 904L, S31803, F51.

Rodzaj kołnierza

Kołnierze nasuwane, kołnierze zaślepiające, kołnierze do połączeń zakładkowych, kołnierze szyjkowe do spawania, kołnierze płytowe, kołnierze do spawania gniazd, kołnierze gwintowane

Standardowy kołnierz

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Specyfikacja

1/8 ”, 1/4”, 3/8 ”, 1/2”, 3/4 ”, 1”, 1-1 / 4 ”, 1-1 / 2”, 2 ”, 2-1 / 2 ”, 3”, 4 ”, 6” .... 32 ”

Ciśnienie znamionowe

 

Klasa: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K-40K.

Powierzchnia uszczelniająca

FF, RF, LJ, FM, RTJ, RJ

Podanie:

 

Kołnierz ze stali nierdzewnej jest szeroko stosowany do łączenia rurociągów w przemyśle naftowym, chemicznym, energetycznym, gazowym, wodnym, rurowym, wymienniku ciepła, przemyśle stoczniowym, budownictwie.

Połączenia kołnierzowe są zwykle bardziej nieporęczne niż inne połączenia, ale mogą dobrze sprawdzać się w wymagających aplikacjach, takich jak duże sieci wodne i hydroelektryczne systemy zasilania.

Powiązane wyszukiwanie: Kołnierze, kołnierz stalowy, kołnierz łączący rurę, kołnierz ze stali węglowej, kołnierz ze stali nierdzewnej, kołnierz gazowy, kołnierz olejowy, kołnierze stalowe, kołnierz rury olejowej, kołnierz spawany wsuwany, kołnierz SO, kołnierz RF SO, kołnierz szyjny spawany, Kołnierz spawany, kołnierz WN, kołnierz WN RF, kołnierz WNF, kołnierze LJ, kołnierz LJF, kołnierze LJF, kołnierze TH, kołnierz TH, TH kołnierze gwintowane, kołnierze do spawania, kołnierze SW, kołnierze do spawania SW, kołnierze do montażu rur, Kołnierze rurowe ze zgrzewem gniazdowym, Kołnierz płytowy, Kołnierze PT, spawane Kołnierze płytowe, kołnierze ze stali węglowej, kołnierze ze stali nierdzewnej.

obrazobraz


obrazobraz

PRODUKTY POWIĄZANE :

产品 .jpg


Zapraszamy do wysyłania zapytań, wkrótce zostanie wysłana najlepsza oferta!

 

Tel .: +86 029 89306039

E-mail: info@sxht-group.com

Komórka / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186


Para: Kołnierz ze stali nierdzewnej 316

Następny: Nr