3-calowa rura ze stali nierdzewnej 316L

3-calowa rura ze stali nierdzewnej 316L

Rura ze stali nierdzewnej 316L Klasa: 00Cr17Ni14Mo2.
Rura ze stali nierdzewnej 316L w stanie stałym rozpuszczenia bez magnetyzmu.

Powszechnie stosowany w produkcji chemikaliów, nawozów i włókien chemicznych oraz innych urządzeń przemysłowych, takich jak pojemniki, rurociągi i części konstrukcyjne.


Range Zakres temperatury wartości oporu cieplnego】

W zakresie 800-1575 stopni najlepiej nie działać w sposób ciągły ze stali nierdzewnej 316, ale w zakresie temperatur poza ciągłym stosowaniem stali nierdzewnej 316 stal nierdzewna ma dobrą odporność na ciepło.Treatment Obróbka cieplna】

Wyżarzanie w zakresie temperatur 1850-2050 stopni, następnie szybkie wyżarzanie, a następnie szybkie chłodzenie.

Stal nierdzewna 316 nie może się przegrzać w celu utwardzenia.【Spawalniczy】

Spawanie można stosować odpowiednio do zastosowania, odpowiednio, pręta wypełniającego ze stali nierdzewnej 316Cb, 316L lub 309Cb lub pręta spawalniczego do spawania.

Jeśli stosowana jest stal nierdzewna 316L, nie ma potrzeby spawania obróbki ogniowej.3-calowa rura ze stali nierdzewnej 316L
【Charakterystyka】

Odporny na działanie powietrza, pary, wody i innych słabo korozyjnych mediów oraz kwasów, zasad, soli i innych chemicznych środków trawiących stal.


【Stal nierdzewna i kwasoodporna】

W praktycznych zastosowaniach stal odporna na słabe media korozyjne jest często określana jako stal nierdzewna, natomiast stal odporna na korozję na media chemiczne nazywana jest stalą kwasoodporną.
Witamy, aby wysłać zapytanie do Shaanxi Huitong Special Steel Co., Ltd.

Para: Kuta stalowa kula

Następny: Rurka ze stali nierdzewnej 25 mm OD 316L