Krzyż do montażu rur ze stali nierdzewnej

Krzyż do montażu rur ze stali nierdzewnej

Łączniki krzyżowe nazywane są również łącznikami czterokierunkowymi. Jeśli linia rozgałęzienia przechodzi całkowicie przez trójnik, łącznik staje się krzyżem. Krzyż ma jeden wlot i trzy wyloty lub werset. Często mają spawane rozpuszczalnikiem końcówki gniazd lub końcówki z gwintem wewnętrznym. Łączniki krzyżowe mogą generować ogromną ilość ...

Łączniki krzyżowe nazywane są również łącznikami czterokierunkowymi. Jeśli linia rozgałęzienia przechodzi całkowicie przez trójnik, łącznik staje się krzyżem. Krzyż ma jeden wlot i trzy wyloty lub werset. Często mają spawane rozpuszczalnikiem końcówki gniazd lub końcówki z gwintem wewnętrznym.


Łączniki krzyżowe mogą generować ogromne obciążenia na rurze podczas zmian temperatury, ponieważ znajdują się w centrum czterech punktów połączenia. Koszulka jest bardziej stabilna niż krzyż, ponieważ koszulka zachowuje się jak stołek trójnożny, a krzyż zachowuje się jak stołek czteronożny. (Geometrycznie „3 dowolne nieliniowe punkty definiują płaszczyznę”, dlatego 3 nogi są z natury stabilne). Krzyże są powszechne w systemach tryskaczy przeciwpożarowych, w których naprężenia wywołane rozszerzalnością cieplną nie są na ogół problemem, ale nie w hydraulice, ze względu na ich dodatkowy koszt w porównaniu z użyciem dwóch trójników.


Firma Huitongsteel stała się wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla wszystkich wymagań dotyczących krzyżowania rur. Jesteśmy jednym z największych eksporterów i dystrybutorów rur krzyżowych w Chinach. Nasze produkty były szeroko stosowane w wielu dziedzinach zarówno w kraju, jak i za granicą. Każdy dział jest pod doskonałym zarządzaniem iw pełni zautomatyzowaną produkcją, aby oferować naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Rozmiar:

Bez szwu: 1/2 ”-24”, spawany: 24 ”-96”

Grubość: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting Cross

Para: Kołnierz ze stali nierdzewnej WN, SO, RF, BL

Następny: Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 304 310S 316 316l 316Ti 317 2205