Rur Cross

Rur Cross
Chat Now
Szczegóły produktu

Łączniki krzyżowe są również nazywane Armatura 4-way. Jeśli linia oddział przechodzi całkowicie tee, okucia staje się krzyż. Krzyż ma jeden wlot i cztery gniazda lub vice zwrotka. Mają one często kończy się rozpuszczalnika gniazdka spawana lub kobiece gwintowane.

Łączniki krzyżowe można wygenerować ogromną ilość stresu na potoku jako zmiany temperatury, ponieważ są one w środku czterech punktów połączenia. Koszulka jest bardziej stabilny niż krzyż, jako tee zachowuje się jak trzech nogach stolca, podczas gdy krzyż zachowuje się jak czworonożnych stołek. (Geometrycznie, "wszelkie 3 niewspółliniowe punkty definiują płaszczyznę" w ten sposób 3 nogi są z natury stabilne.) Krzyże są wspólne systemy tryskaczowe, gdzie naprężeń wywołanych rozszerzalności cieplnej są nie zwykle problem, ale nie w kanalizacji, z powodu ich dodatkowych kosztów w porównaniu ze stosowaniem dwa trójniki.

Htongsteel pojawił się jako wiodący dostawca rozwiązań jeden przystanek dla wszystkich rur krzyż wymagania. Jesteśmy jednym z największych eksporterów & dystrybutorów rur krzyż w Chinach. Nasze produkty mają został szeroko stosowane w wielu dziedzinach, zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy dział są doskonałe zarządzanie i w pełni zautomatyzowanej produkcji, tak aby zaoferować naszym klientom najwyższej jakości produkty i usługi szybkich.

Rozmiar:

Bez szwu: 1/2"-24", spawane: 24 "-96"

Grubość:

SCH10-XXS


HUITONG jest słynny producent Chiny stali nierdzewnej rury i dostawcą, wyposażone w produkcyjnych fabryki i firmy oraz jako profesjonalny rury krzyż eksportera i sprzedawca, możesz kupić i hurtownia rur wysokiej jakości krzyż od zawsze Witamy naszych fabryki.

Zapytanie