Kołnierz stalowy

Kołnierz stalowy
Chat Now
Szczegóły produktu
Szczegóły Produktu

Kołnierze są zwykle stosowane, gdy istnieje połączenie z zaworami, wymagane są in-line przyrządy i / lub połączenie z dyszami urządzeń. Złączki kołnierzowe zwykle obejmują dociskanie dwóch powierzchni, które mają być ze sobą ściśle połączone, za pomocą gwintowanych śrub, klinów, zacisków lub innych środków wywierania dużych sił ściskających. [16] Często pomiędzy kołnierzami umieszczona jest uszczelka, uszczelka lub pierścień o przekroju okrągłym, aby zapobiec przeciekowi, ale czasem można użyć tylko specjalnego smaru, lub nic, jeśli powierzchnie współpracujące są precyzyjnie uformowane. Kołnierze są zaprojektowane do następujących wartości ciśnienia: 150 funtów, 300 funtów, 400 funtów, 600 funtów, 900 funtów, 1500 funtów i 2500 funtów lub 10 barów, 15 barów, 25 barów, 40 barów, 64 barów, 100 barów i 150 kulek. Dostępne są różne typy kołnierzy w zależności od rodzaju ich cech konstrukcyjnych. Poniżej przedstawiono rodzaje kołnierzy zwykle stosowanych w rurociągach. Kołnierze te są dostępne z różnymi okładzinami, takimi jak uniesiona twarz, płaska powierzchnia, czoło pierścienia itd.O nas


Firma Htongsteel stała się wiodącym dostawcą rozwiązań dla wszystkich twoich rur stalowych, blach stalowych, stalowych prętów stalowych i wymagań dotyczących rur stalowych. Jesteśmy jednym z największych eksporterów i dystrybutorów rur ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej i stali nierdzewnej w Chinach. Nasze produkty są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy dział jest pod perfekcyjnym zarządzaniem i w pełni zautomatyzowaną produkcją, aby oferować naszym Klientom produkty najwyższej jakości i szybkie usługi.


Jeśli masz zamiar nas zrozumieć, zadzwoń wkrótce.

Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039


HUITONG jest znanym chińskim producentem i dostawcą rur i rurek ze stali nierdzewnej, wyposażonym w produktywną fabrykę i firmę, a także jako profesjonalny eksporter i sprzedawca stalowych kołnierzy, zawsze zapraszamy do zakupu hurtowej i wysokiej jakości kołnierza stalowego z naszej fabryki.

Zapytanie