Kołnierz ze stali nierdzewnej WN, SO, RF, BL

Kołnierz ze stali nierdzewnej WN, SO, RF, BL
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Kołnierze ze stali nierdzewnej 304 i 316 w wielu typach i rozmiarach. Wybierz z kołnierzy ze stali nierdzewnej, takich jak: kołnierze z blachy nierdzewnej ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali nierdzewnej z przetłoczeniem, kołnierze ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali nierdzewnej na ślizgacze, kołnierze z kołnierzem z wypukłym kołnierzem, kołnierze z kołnierzem z wyższym kołnierzem i kołnierze z kołnierzem uniesione kołnierze nasunięte na twarz. Posiadamy również linię żelaznych kołnierzy i zestawów uszczelek z różnych materiałów, w tym z gumy, bezazbestu i teflonu. Kołnierze ze stali nierdzewnej.


Standard :

ASTM A182 / A182M - 18 EN 1092 .....

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Rodzaje:

Weld Neck - Slip-On - Weld Spoiler - Threaded - Blind - RTJ - Lap Lap - Back-Up - Reducing - Orifice ..


Rozmiary:

1/2 "- 36" + otwory: S / 5s - XXS


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

oceny ciśnienia:

150 funtów, 300 funtów, 400 funtów, 600 funtów, 900 funtów, 1500 funtów i 2500 funtów lub 10 barów, 15 funtów, 25 pasków, 40 funtów, 64 pasków, 100 pasków i 150 pasków.


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Dostępne są różne typy kołnierzy w zależności od rodzaju ich cech konstrukcyjnych. Poniżej przedstawiono rodzaje kołnierzy zwykle stosowanych w rurociągach. Kołnierze te są dostępne z różnymi okładzinami, takimi jak uniesiona twarz, płaska powierzchnia, czoło pierścienia itd.


Zapytanie