Czarna płyta ze stali nierdzewnej wyżarzona

Czarna płyta ze stali nierdzewnej wyżarzona
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Walcowanie na zimno 2 B po obróbce cieplnej, wytrawianie, a następnie wykańczanie, aby powierzchnia stała się umiarkowanie jasną osobą. Ponieważ powierzchnia jest gładka, łatwa do szlifowania, powierzchnia staje się bardziej jasna, szeroka gama zastosowań, takich jak zastawa stołowa, materiały budowlane i tak dalej. Zastosowanie obróbki powierzchni w celu poprawy właściwości mechanicznych, prawie wszystkich zastosowań.


Black Stainless Steel Plate Annealed


Jeśli potrzebujesz czarnej płyty ze stali nierdzewnej pls skontaktuj się z nami, aby potwierdzić specyfikację szczegółów, konieczne jest napisanie listu potwierdzającego, aby potwierdzić wszystkie szczegóły, ponieważ jest niewielu klientów do kupienia czarnej płyty ze stali nierdzewnej, jest to rodzaj blachy ze stali nierdzewnej rzadko na rynku i potrzebują więcej procesów, aby spełnić twoje wymagania.Black Stainless Steel Plate Annealed


Stal nierdzewna w produkcji w celu zmniejszenia lub wyeliminowania wszelkiego rodzaju nierównomiernych zjawisk w stali podjęła szereg ważnych środków w celu poprawy odporności na korozję stali.


Zapraszamy do wysłania zapytania, wkrótce otrzymasz najlepszą ofertę cenową i kartę techniczną!

W przypadku jakichkolwiek pytań, pls nie wahaj się z nami skontaktować!

Tel: +86 029 84510010

Email: info@sxht-group.com

Mobile / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186

Zapytanie