Krzyż

Krzyż

Krzyż Armatura nazywane są również wyposażenie 4-kierunkowy. Jeśli linia oddział przechodzi całkowicie tee, montaż staje się krzyż. Krzyż ma jeden wlot i trzech rynków zbytu lub imadło werset. Często mają one tak

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Huitong specjalne Steel Co., Ltd jest słynny Chiny producent i dostawca, wyposażone z produkcyjnych fabryki i firmy i jako profesjonalny krzyż eksportera i sprzedającego, zawsze Witamy możesz kupić i hurtowym wysokiej jakości rur krzyż, Droga Krzyżowa 4 montażu, Krzyż montażu, 4 sposób krzyż montaż z naszej fabryki.

Krzyż Armatura nazywane są również wyposażenie 4-kierunkowy. Jeśli linia oddział przechodzi całkowicie tee, montaż staje się krzyż. Krzyż ma jeden wlot i trzech rynków zbytu lub imadło werset. Mają one często kończy się rozpuszczalnik gniazdo spawane lub kobiece gwintowane.

Krzyż Armatura można wygenerować ogromną ilość stresu na potoku jako zmiany temperatury, ponieważ są one w środku czterech punktów połączenia. Tee jest bardziej stabilny niż krzyż, jak tee zachowuje się jak trzech nogach stołek, a krzyż zachowuje się jak czworonożnych stołku. (Geometrycznie, "żadnych 3-współliniowe punkty definiują płaszczyznę" w ten sposób 3 nogi są z natury stabilna). Krzyże są powszechne w ogień tryskaczowe, gdzie naprężenia spowodowane rozszerzalności cieplnej są nie zwykle problem, ale nie w kanalizacji, z powodu ich dodatkowych kosztów w porównaniu do korzystania z dwóch trójniki.

Htongsteel pojawił się jako czołowy dostawca rozwiązań jeden przystanek dla wszystkich rur krzyż wymagania. Jesteśmy jednym z największych eksporterów i dystrybutorów rur krzyż w Chinach. Nasze produkty mają były szeroko stosowane w wielu dziedzinach zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy dział są doskonałe zarządzanie i pełni zautomatyzowanej produkcji tak, aby oferować produkty najwyższej jakości i szybkiej usługi dla naszych klientów.

Rozmiar:

Bez szwu: 1/2"- 24", spawane: 24"- 96"

Grubość:

SCH10-XXS

Materiały:

Stal węglowa: ASTM A234 WPB, A234 WPC, A420 WPL6.

Stal nierdzewna: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Stal stopowa: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Standard:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Wyszukiwania pokrewne: rury krzyż, 4 drogę krzyża montażu, Krzyż montażu, 4 sposób krzyż montaż.

Para:Rury kotłowe Następny:Tee rury

Zapytanie