Kołnierz

Kołnierz

Kołnierze są powszechnie stosowane, gdy jest wymagane jest połączenie do zaworów, instrumentów w linii i/lub połączenia do dysz urządzenia. Złączki kołnierzowe obejmują zazwyczaj, naciskając dwa powierzchnie należy j

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Huitong specjalne Steel Co., Ltd jest słynny Chiny kołnierz producenta i dostawcy, wyposażone w produkcyjnych fabryki i firmy i jako eksporter profesjonalnych kołnierz i sprzedającego, zawsze Witamy możesz kupić i hurtownia wysokiej jakości kołnierzy, kołnierz ze stali, kształtka rurowa kołnierza, kołnierz ze stali węglowej, nierdzewnej Flansze stalowe z naszej fabryki.

Kołnierze są powszechnie stosowane, gdy jest wymagane jest połączenie do zaworów, instrumentów w linii i/lub połączenia do dysz urządzenia. Złączki kołnierzowe obejmują zazwyczaj, naciskając dwa powierzchnie mają zostać połączone ściśle ze sobą za pomocą śrub, kliny, zaciski lub inne środki stosowania wysokiej siły ściskające. [16] często Uszczelka, pakowania lub O-ring jest instalowany między kołnierzami aby uniknąć wycieków, ale to czasami można używać tylko specjalnym smarem, lub nic w ogóle, jeśli właśnie powstają współpracującymi powierzchniami. Kołnierze są przeznaczone do następujących ciśnienie znamionowe: 150 lb, 300 lb, 400 funtów, 600 lb, 900 lb, 1500 funtów i 2500 funtów lub 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar i 150 Bar. Różnych typów kołnierzy są dostępne, w zależności od rodzaju ich cech konstrukcyjnych. Dostępne są następujące typy kołnierzy powszechnie używane w rurowych. Tych kołnierze są dostępne z różnych stoi jak podniesiony twarz, płaska twarz, pierścień wspólnego twarz itp.

Kołnierz typu są jak poniżej:

Slip-on kołnierze, kołnierze zaślepiające, kołnierze biodrowe wspólne, kołnierze z szyjką do spawania, kołnierza płyty, gniazdo kołnierze spawalnicze, kołnierze wątki.

Poślizg na obrzeża są wkładany przez rury i następnie spawane z zarówno wewnątrz i na zewnątrz do zapewnienia dostatecznej wytrzymałości i zapobiec wyciekom. Ten kołnierz jest używany zamiast spoiny szyje przez wielu użytkowników z powodu jego niższe koszty, a także fakt, że wymaga to mniejszej dokładności, podczas cięcia rur o długości.

Kołnierze zaślepiające nie mają otwór i są używane, aby wyłączyć system instalacji rurowych lub wasalem otwarcia. Jego konstrukcja pozwala na łatwy dostęp wasala lub systemu przewodów rurowych w celu kontroli. Mogą być dostarczone z lub bez piasty według uznania producenta.

Spoiny szyi, kołnierze są przeznaczone do zgrzewania doczołowego dołączył do systemu przewodów rurowych. One są drogie ze względu na jego długą szyję, ale jest preferowana dla dużych naprężeń na rurze, zmniejszenie stresu aplikacji. Szyi lub koncentratora, przekazuje stężenie stres u podstawy kołnierza. Stopniowe przejście od grubości od podstawy piasty do grubości ścianki w spoiny zapewnia istotne wzmocnienie kołnierza. Turbulencji i erozji są zmniejszone dopasowania wielkości otworu rury i kołnierz.

Kołnierze gniazda są podobne do poślizgu na kołnierze w zarysie, ale otworu jest przeciw nudzi zaakceptować rur. Średnica otworu pozostałych jest taki sam jak wewnątrz średnicy rury. Pachwinowa wokół piasty kołnierza przywiązuje kołnierz do rur. Opcjonalnym interwale spoiny mogą być stosowane w aplikacjach wysoki stres. Jego największe zastosowanie znajduje się w wysokiego ciśnienia systemu takie jak hydrauliczne i pary linii.

Biodrowe wspólne kołnierz ponownie jest podobne do kołnierza poślizgu, ale ma promień na przecięciu otworu i kołnierz twarz, aby pomieścić okrążenie Czop. Twarz na czop formy twarzy Uszczelka kołnierza. Jego wnioski są, gdzie sekcji rurowych trzeba być zdemontowana szybko i łatwo inspekcji lub wymiany.

Klasy i materiału

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L, 321, 310S, 904 L, S31803, F51.

Kołnierz typu

Slip-on kołnierze, kołnierze zaślepiające, kołnierze biodrowe wspólne, kołnierze z szyjką do spawania, kołnierza płyty, gniazdo kołnierze spawalnicze, kołnierze wątki

Kołnierz standardowy

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Specyfikacja

1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2", 2", 2-1/2", 3", 4", 6".

Ciśnienie znamionowe

Klasa: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K - 40K.

Uszczelnienie powierzchni

FF, RF, LJ, FM, R.T.J, R.J.

Aplikacji:

Kołnierz ze stali nierdzewnej jest powszechnie stosowany w Podłączanie rurociągu ropa naftowa, chemiczne, moc, gaz, woda, linia rurę, ciepła ex zmieniarka, budownictwo, budowlane.

Połączenia kołnierzowe wydają się być bardziej nieporęczne niż innych połączeń, ale można wykonywać również w wymagających aplikacjach, takich jak dużej wodociągowej i systemy elektrowni.

Związane z Szukaj: Kołnierzowe, stalowe kołnierzowe, montażu kołnierza, kołnierz ze stali węglowej, kołnierz ze stali nierdzewnej, gazu kołnierza, kołnierz oleju, kołnierze stalowe, olej rurowym, wsuwane kołnierz do wspawania, więc kołnierza, RF tak kołnierz, spawane szyi kołnierz, spawanych-szyi kołnierz, kołnierzy WN, WN RF kołnierz, WNF kołnierz, LJ kołnierzy, kołnierz LJF, LJF kołnierze, TH kołnierzy, kołnierz TH, kołnierze gwintowane TH, wspawania, SW kołnierze, SW wspawania , kształtka rurowa kołnierze, rury wspawania, kołnierza płyty, PT kołnierze, płyta do wspawania, kołnierze ze stali węglowej, kołnierze ze stali nierdzewnej.


Para:Tee rury Następny:Kolanko 90 stopni

Zapytanie