Tee rury

Tee rury
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Huitong specjalne Steel Co., Ltd jest słynny producent tee rury Chiny i dostawcą, wyposażony w produkcyjnych fabryki oraz firmy i jako profesjonalny rury herbata eksporter i sprzedającego, zawsze Witamy możesz kupić i hurtownia wysokiej jakości rur montażu trójnika, rury, trójniki, Trójnik do rury, 3 sposób krzyż tee, Krzyż trójnika z naszej fabryki.

Tee jest najczęściej montaż. Jest on dostępny z wszystkich gniazd gwint, rozpuszczalnik wszystkie spoiny gniazda, lub rozpuszczalnikiem przeciwny spawania gniazda i boczne wyloty z kobiece tematy. Służy do łączenia lub podziału przepływu płynu. Jest to rodzaj kształtka rurowa, czyli w kształcie litery T o dwa punkty, pod kątem 90° do podłączenia do linii głównej. Jest to krótki kawałek rury z bocznej wylotu. Tee jest używany do łączenia rur o różnych średnicach lub zmiany kierunku biegnie rura. One są wykonane z różnych materiałów i w różnych rozmiarach i wykończenia. One są szeroko stosowane w sieci rurociągów do transportu dwufazowy płyn mieszanki. Są one klasyfikowane jako: Tee równe i nierówne Tee.

Gdy wielkość oddziału, jest taki sam jak nagłówek rury, równe herbata jest używany i gdy oddział rozmiar jest mniejszy niż rozmiar nagłówka, obniżonej tee będzie służyć. Najczęściej są trójniki z tymi samymi rozmiarami wlotu i wylotu. Niektóre z przemysłowych Trójniki są Tee prosto, zmniejszenie Tee, podwójne oddział Tee, podwójne oddział zmniejszenie Tee, stożkowe Tee, podwójne oddział stożkowej Tee, Bullhead Tee, stożkowe zmniejszenie Tee, podwójne oddział stożkowej zmniejszenie Tee, styczna Tee, a podwójne oddział styczna Tee.The powyżej Trójniki są klasyfikowane na podstawie ich kształty i struktury. Może być również klasyfikowane na podstawie aplikacji, które są zobowiązane do wykonywania.

Htongsteel jest jednym z wiodących Chin rury tee producentów i dostawców, jeśli chcesz kupić lub zakup wysokiej jakości herbata pro profesjonalna firma, fabryki, sprzedawcy i eksportera, prosimy o kontakt z nami.

Specyfikacja:

Bez szwu: 1/2 '' - 24'', spawane: 24''-96'', grubość: SCH10-XXS

Klasy i materiałów:

Stal nierdzewna: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Stal stopowa: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Stalowe standardowe:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Podobne wyszukiwania: rur montażu trójnika, tee rury, Trójnik do rury, 3 sposób krzyż Tee, Krzyż tee, Tee równe, równe Tee stali, równe Tee stali nierdzewnej, stopu stali równe Tee, reduktor Tee, stali reduktor Tee, ze stali nierdzewnej reduktor Tee, stopu stali reduktor Tee.


Zapytanie